HALO RZESZÓW! WYGRAJMY 4. LECHSTARTERA!

Szukasz idealnego miejsca na spotkanie ze znajomymi? Przestrzeni tętniącej życiem, bez nadęcia, funkcjonalnej, wpisującej się w tkankę miejską i z dobrą atmosferą? Takie będą miejscówki od Leszka — być może również w Rzeszowie.

Chcemy Ci dać PRZESTRZEŃ pełną możliwości, w której będziesz się mógł realizować i relaksować. Fundacja Rzeszowska bierze udział w IV edycji programu Lechstartera. W tej edycji Kuba Szczęsny, architekt i autor instalacji, przygotował projekty funkcjonalnych miejscówek, które mają służyć działaniu i aktywności. Chcemy z Lechstarterem zbudować przestrzeń kultury i relaksu, jakiej jeszcze w Rzeszowie nie było. 

PRZESTRZEŃ KWADRATOWA DLA RZESZOWA

Przestrzeń ma kształt kwadratu z wewnętrznym dziedzińcem. Do kwadratu wprowadzimy zieleń – rośliny będą piąć się po nylonowych linkach tworzących ścianki boczne. Zieleń dopełni też przestrzeń wokół konstrukcji. Będzie to idealne miejsce spotkań, warsztatów, prób. Zorganizujesz tu np. pokaz filmu czy koncert. Wykorzystaj PRZESTRZEŃ na swoje pomysły!

GŁOSUJ CODZIENNIE od 15.04 – 20.05.2019

Dołącz do akcji! Głosujemy codziennie oddając tylko jeden głos na dwa sposoby:

Na stronie programu lechstarter.pl wchodzimy w zakładkę GŁOSUJ i wybieramy miasto RZESZÓW. Po wyborze miasta, aby oddać głos, podajemy swój adres mailowy oraz zaznaczamy „Recaptche” (Nie jestem robotem). Następnie klikamy w link weryfikacyjny, który otrzymaliśmy na wskazany przez nas adres mailowy.

Za pomocą aplikacji na facebook fanpage marki Lech, wybieramy z listy rozwijanej miasto RZESZÓW i klikamy GŁOSUJ.

Wesprzyj Fundację Rzeszowską, reprezentującą Rzeszów i województwo podkarpackie w ogólnopolskim głosowaniu.

O programie LECHSTARTER

LECHSTARTER to program, który już od 3 lat realnie zmienia na lepsze przestrzenie miejskie. IV edycja programu przybrała udoskonaloną formułę. Tym razem to Leszek – wraz z architektem Jakubem Szczęsnym i Filipem Springerem wyszedł naprzeciw potrzebom mieszkańców i przygotował 3 wyjątkowe projekty miejskich przestrzeni, które łączą w sobie wszystko, co najważniejsze: wspólne spędzanie czasu, kulturę, sztukę, nowoczesny i funkcjonalny design. Niezmienna pozostaje kwota, którą Leszek przeznacza na ich realizację – 1 000 000 zł.

TWÓRCY
team image
Filip Springer
reportażysta, fotograf, autor książek, miłośnik miasta i ambasador Lechstartera
team image
Kuba Szczęsny
architekt, autor instalacji przestrzennych dla LECHSTARTERA
team image
Bartłomiej Gancarczyk
koordynator projektu ze strony Fundacji Rzeszowskiej, wiceprezes Fundacji Rzeszowskiej
team image
Katarzyna Lenar
redaktor, specjalista social media
team image
Kuba Kowalski
grafik, filmowiec, animator
team image
Ilona Dusza Kowalska
wsparcie organizacyjne
ZOSTAŃ LOKALNYM INFLUENCEREM AKCJI

Zarażaj swoje otoczenie pozytywnymi zmianami! Udostępniaj informacje na swoich kanałach social media. Bądź dumny ze swojego miasta i zachęcaj znajomych do głosowania na nową miejscówkę w Rzeszowie.

W linku znajdziesz pomocne materiały – Halo Rzeszów ! Leszek wpływa na Twoje miasto. Wybierz miasto i pobierz materiały promujące zwycięstwo Rzeszowa w programie Lechstartera. Pomożemy Wam także stworzyć centrum głosowania.

AKCJĘ WSPIERAJĄ