FOTOGRAFIA

Potrzebujesz profesjonalnej fotografii portretowej, produktowej lub biznesowej? Interesują Cię klasyczne techniki fotograficzne? Dobrze trafiłeś. Zajmujemy się fotografią wizerunkową, produktową, retuszem i wykonywaniem zdjęć wg dawnych technik fotograficznych.

 • FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

  PIERWSZE WRAŻENIE JEST TYLKO JEDNO

  Zadbaj o odpowiedni wizerunek, aby wywierać świadomie, dobre pierwsze wrażenie na swój temat.  Profesjonalna fotografia może Ci w tym pomóc. Wykonamy dla Ciebie profesjonalne sesje wizerunkowe, które podkreślą Twoją pewność siebie i charyzmę, w tym:

  Fotografia portretowa – przedstawia oblicze osoby portretowanej i wymaga wydobycia z fotografowanej osoby cech charakterystycznych dla niej. Odpowiednia poza, umiejętne oświetlenie i dobra współpraca między modelem a fotografem utrwali na portrecie mocne strony charakteru, emocje i wyjątkowość osoby stojącej przed obiektywem. Zdjęcia wykujemy dla pojedynczo lub w grupie, w zależności od Twoich oczekiwań.

  Fotografia biznesowa – wykonanie zdjęć aranżowanych, które ilustrują przemyślany wizerunek, wpływają na emocje i wzrost zaufania u odbiorców. Fotografie mogą być publikowane na stronach internetowych, prospektach, katalogach, raportach rocznych, broszurach, w reklamie, materiałach PR, jako zdjęcia do publikacji prasowych, itp.

  Sesje wizerunkowe wykonujemy w naszym Rzeszowska Studio, często też realizujemy zdjęcia w miejscu wyznaczonym przez klienta. Przy sesjach współpracuje z nami doświadczona wizażystka.

 • FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

  JAKOŚĆ FOTOGRAFII WPŁYWA NA OCENĘ JAKOŚCI PRODUKTU

  Wychodzimy z założenia że dobre zdjęcie potrafi sprzedać każdy produkt i tym założeniem się kierujemy. Podchodzimy kompleksowo do każdego zlecenia. Wykonamy dla Ciebie profesjonalne sesje produktowe, w tym:

  Packshoty – poddane dokładnemu retuszowi uniwersalne zdjęcia przedmiotów wykonane, na białym tle w neutralnych warunkach, pozbawione niepożądanych efektów fotograficznych z zachowaniem maksymalnej jakości technicznej. Wykonana fotografia przedmiotu zostaje precyzyjnie wycięta z tła, co ułatwia późniejsze przygotowanie wszelkich materiałów reklamowych, w tym składu druku, stron www, filmów wideo itp.

  Zdjęcia produktów w aranżacji – prezentują przedmiot i równocześnie podkreślają jego walory estetyczne. Używamy efektownego oświetlanie, ciekawych faktur tła i rekwizytów, które pozycjonują właściwy przedmiot w określonym kontekście.

 • KLASYCZNE TECHNIKI FOTOGRAFICZNE

  KULTYWUJEMY RZESZOWSKIE DZIEDZICTWO FOTOGRAFICZNE

  W naszych działaniach sięgamy do korzeni i pielęgnujemy pamięć o rzeszowskim dziedzictwie kulturowym pozostawionym przez Edwarda Janusza – rzeszowskiego fotografa i miejskiego dokumentalisty z przełomu XIX i XX wieku. Pasjonujemy się dawnymi, klasycznymi technikami fotograficznymi. Prowadzimy warsztaty i spotkania fotograficzne.

NASZE PRACE
DAJ SIĘ PONIEŚĆ WIZJI I SIĘGNIJ PO WIĘCEJ
ZAINTERESOWALIŚMY CIĘ?
ZADZWOŃ

+48 579 924 661

ZADZWOŃ

studio@rzeszowska.org.pl

PRZYJDŹ

ul. Jagiellońska 14 (II piętro), Rzeszów

www.studio.rzeszowska.org.pl